#4 Nieuwe werkplaats

Gepubliceerd op 9 december 2021 om 09:37

 

Hallo lezers,

 

Gister hebben we de boot voor het eerst op onze nieuwe trailer vervoerd naar de nieuwe locatie. Zoals we in de vorige blog al hebben verteld, kunnen we met epoxy aan de slag op de andere locatie van onze school. Op deze locatie zit een werkplaats waar we dankbaar gebruik van mogen maken. Het was namelijk geen optie om op onze schoollocatie te werken met epoxy, omdat wij op onze locatie werken in een klaslokaal waar les wordt gegeven en we de schadelijke gassen die vrijkomen bij het werken met epoxy niet goed kunnen ventileren. Op de nieuwe werkplaats hebben we geen last van deze problemen. Bovendien is het mogelijk om op de nieuwe locatie in het weekend te werken, wat we echt heel fijn vinden!

 

Wij kijken uit naar het maken van een start met het proces van het waterdicht maken van de boot. Jullie kunnen dan ook snel een update verwachten.

 

H2O&O

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.

Maak jouw eigen website met JouwWeb